Kurs Pracuj online – żyj offline

Chcesz prowadzić z sukcesem firmę w internecie?

Czy jesteś gotowa przestać walić głową w sufit...
Czy jesteś gotowa przestać pracować ciężej i zarabiać mniej...
przestać gasić pożary przez cały dzień i zacząć strategicznie rozwijać swoją firmę...
Zamienić stratę na niezawodny, skalowalny przepływ gotówki...
Stworzyć coś swojego, co pozwoli Ci żyć niezależnie i bez stresu każdego dnia...

TAK? Super, bo jestem tutaj aby pokazać Ci jak...

Masz pasję, którą chcesz się dzielić?
Jak stworzyć kurs internetowy i firmę w internecie

#1 Czy rób to co kochasz…

Czy przypadkiem na co dzień zajmujesz się czymś, co Cię zupełnie nie interesuje? Wstajesz rano, idziesz do pracy, spędzasz tam min. 8 godzin (o staniu w korkach nie wspominając), wracasz zmęczona fizycznie i co gorsza psychicznie. A jutro od nowa to samo. 

Czy tak wyobrażasz sobie kolejne 20, 30, 40 lat?

Może pora zająć się tym co kochasz? Przestać biec na oślep i zacząć naprawdę żyć?

Nie możesz pozwolić sobie na odkładanie czegoś "na potem"?
makcourseready04

#2 Czy potrzebny mi kolejny kurs?

“O nie, Beata… Nie mam czasu na KOLEJNY kurs. Mam pełną skrzynkę mailową różnych kursów, których nie skończyłam. Połowę z nich nawet nie zaczęłam”

Postawmy sprawę jasno. 

Gdyby te kursy, na które do tej pory zapisywałaś się spełniały swoje zadanie, to nie byłabyś na mojej stronie, tylko leżała gdzieś na plaży, podróżowała, spędzała czas z rodziną. Nie szukałabyś kolejnego rewolucyjnego sposobu na osiągnięcie sukcesu w internecie. 

Jednak nie potrzebujesz kolejnego kursu. Potrzebujesz po prostu jednego kursu, który zaczniesz i skończysz z sukcesem.

Ty nie potrzebujesz kolejnego rewolucyjnego sposobu, który może zapewni Ci sukces. Ty potrzebujesz  kogoś, dzięki komu w końcu stworzysz swoją firmę w internecie i będzie ona przynosić sukces. Dzięki komu zrobisz to porządnie i szybko. Tak aby ten ta firma zaczęła na siebie pracować. Bo przecież o to w tym wszystkich chodzi!

Teraz! Nie jutro, za tydzień, za miesiąc czy rok!

Na "ten" temat nie można uczyć online
makecourseready006

#3 Czyżby na pewno?

Ostatnie miesiące pandemii doskonale pokazały, że (prawie) nikt z nas nie musi tak naprawdę być codziennie w biurze. Te same obowiązki da się w większości wykonać przez internet. Czy myślałaś, że to możliwe jeszcze w grudniu? Że w ciągu kilku dni czy tygodni opanujesz niemal do perfekcji dzielenie obowiązków rodzinnych z prowadzeniem konferencji na ZOOMie?

Mnie także mówili, że projektowania wnętrz czy też obsługi takiego czy innego programu nie można uczyć przez internet. Że musisz być obok ucznia, aby pokazać mu palcem gdzie ma kliknąć. Sytuacja zmieniła się o 180 stopni, a wraz z nim nastawienie innych do pracy i nauki przez internet. Inni niemalże domagają się dostępności do nauki online.

Ale czy to dla mnie?
makecourseready2

#4 Słuchaj, na mój kurs nie można po prostu się zapisać 

Jeśli naprawdę myślisz o stworzeniu kursu internetowego, który zapewni Ci niezależność. Jeśli naprawdę chcesz, abym Ci w tym pomogła, na początku składasz niezobowiązujące zgłoszenie (przycisk znajdziesz na dole) Odpowiadasz w nim na kilka pytań związanych z Twoją wizją firmy w internecie. Każde zgłoszenie dokładnie analizuję i zapraszam do udziału w moim kursie tylko te osoby, którym mogę pomóc w osiągnięciu sukcesu.

DOŁĄCZ DO KURSU Pracuj online - Żyj offline

KURS jest indywidualnym szkoleniem dla każdej kobiety, która myśli o stworzeniu własnego biznesu w Internecie

Zaprojektowany, aby pokazać Ci dokładne kroki od początku do końca, jakie musisz wykonać, aby stworzyć swoją firmę online, którą będziesz rozwijać z przyjemnością
Kurs ten daje bezkonkurencyjne informacje i wsparcie (w tym prywatne spotkania ze mną na ZOOMie)
Plus bogaty pakiet wszystkich gotowych i sprawdzonych w ciągu parunastu lat szablonów wiadomości, narzędzi... wszystko w jednym miejscu 
[]